BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Ziyaretleri Gerçekleştirildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü Ziyaretleri Gerçekleştirildi.

    24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ziyaretleri gerçekleştirildi.

    Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK´ın makamında ziyaret edilmesinin ardından Sayın ALTINKAYNAK ve Şube Müdürü Erdoğan KABA´nın da katılımıyla Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY ve Valimiz Sayın Ahmet Hamdi NAYİR ziyaret edildi.

    İl genel meclisinde görevli emekli öğretmenlere çiçek takdiminden sonra Valimiz Ahmet Hamdi NAYİR´in katılımıyla emekli öğretmenlerimizi temsilen Mehmet BAYINDIR ve ailesi ile şehit öğretmen Hayati KAPUKAYA´nın Küplü köyündeki ailesi ziyaret edildi. Ziyaretçilerin Öğretmenler Günü tebriği ile başlayan ziyaretler ailelerin memnuniyetlerine ve duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

 

    Emekli Öğretmen Mehmet BAYINDIR ve ailesi kendilerinin ilk defa bir valinin beraberindeki heyetle ziyaret ettiğini, öğretmene verilen değerin, emeğe saygının göstergesi olduğunu ifade etti, "hatta kanatlarımız olsa uçacağız" ifadesini kullandılar. Şehit öğretmenimizin babası Mehmet Ali KAPUKAYA oğluyla gurur duyduğunu "´takva sahibi bir insandı sürekli şehit olmak istiyorum der dururdu El-Alim olan Allah duydu herhalde sevdiği kulunu ve onu o mertebeye layık görerek onu yanına aldı." dedi. KAPUKAYA ziyaretten memnuniyetlerini dile getirdiler.Kabristanda yapılan duanın ardından ziyaretlerine son verdiler.

 

 

24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri 24 Kasım Ziyaretleri

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.