BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.

24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.

24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.24 Kasım Öğretmenler Gününde Görev Alan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.

 

       24 Kasım Öğretmenler Gününde görev alan Yönetici, Öğretmen ve Memurlarımız ile 8.Uluslar Arası Robot Yarışmasında derece alan Meslek Lisesi Öğretmenlerimize, Müdürlüğümüz tarafından "Teşekkür Belgesi" takdim edildi.

     Şeyh Edebalı Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan ve büyük bir beğeni ile izlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları´nda görev alan Şeyh Edebalı Anadolu İmam Hatip Lisesi personeline, Merkez Okullarımızda görevli müzik öğretmenlerimize teşekkür belgeleri Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Şube Müdürü Erdoğan KABA tarafından takdim edildi. Kısa bir konuşma yapan ALTINKAYNAK;"Bilecik´te yaşıyoruz ve ecdadın serlevha olan bir sözü var, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın." Bu bağlamda, yapılan işleri görmemiz lazım,emekleri değerlendirmek lazım diye düşündük. Güzelliklerin paylaşıldıkça çoğaldığına inanıyoruz. Çok güzel tepkiler alıyoruz. İstedik ki bizlerde bu başarıyı paylaşalım, teşekkür belgesi ile bizde üzerimize düşeni yapalım istedik. Bu arada 8. Uluslar Arası Robot yarışmasında derece alan öğretmenlerimizi de tam anlamı ile takdir etme imkanı bulamamıştık. Kendilerini de hassaten tebrik ediyorum ve daha değişik kategorilerde iyi dereceler bekliyorum. İl genelinde değişik ortamlarda programla ilgili teşekkürler alıyorum. Bu teşekkürlerin hepsi size ait ve daha güzel çalışmalar için hep birlikte birbirimizi motive ederek çalışacağız. Takdim ettiğimiz belgenin bir sembol olduğunu, bu özel günün ve gayretlerimizin hatırası olduğunu unutmayalım."

      Dersleri ve nöbetleri sebebiyle orada bulunamayan personelimize teşekkür belgeleri ise; Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesinde, Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ, Şube Müdürü Ahmet KARA, Şube Müdürü İbrahim Barış KALIN tarafından takdim edildi.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.