BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

700. YIL ORTAOKULU BİLİM FUARI DÜZENLENDİ

700. YIL ORTAOKULU BİLİM FUARI DÜZENLENDİ

700. YIL ORTAOKULU BİLİM FUARI DÜZENLENDİ

                700. Yıl Ortaokulu tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emre AKPINAR ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan KABA tarafından 07 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 10:00’ da açıldı. 700. Yıl Ortaokulu Sergi ve Konferans salonunda düzenlenen bilim fuarı açılışına katılan okul müdürleri, öğretmenler ve veliler sergilenen 38 farklı projeyle yakından ilgilendiler ve stantlar tek tek gezerek öğrencilerden ayrıntılı bilgiler aldılar.

                Tübitak 4006 Bilim Fuarıyla ilgili kısa bir açıklama yapan İl Milli eğitim Müdür Yardımcısı Emre AKPINAR; Milli Eğitim Bakanlığı ile Tübitak arasında imzalanan ve Tübitak Bilim İnsan ı Destekleme Programı Dairesi tarafından desteklenen Tübitak 4006 Bilim Fuarlarını ilimizde 700. Yıl Ortaokulu ile başlattıklarını söyledi. Amaçlarını öğrencilerimize bilimi sevdirerek geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek olduğunu belirtti. Fuarın gerçekleştirilmesinde emekleri olan okul müdürü Adem AYDIN, Matematik öğretmenleri Özgü GÜMÜŞ, Fatih GÜNEŞ ve Fen Bilgisi Öğretmeni Işıl BANDIRMALIOĞLU’ na katkılarından dolayı teşekkür ederim dedi.

 

                Okul müdürü Adem AYDIN Tübitak 4006 Bilim Fuarını okullarında gerçekleştirdikleri için mutluluk ve onur duyduğunu belirtti. Bundan sonraki yıllarda da bu ve benzeri projelerin içinde yer alacaklarını söyleyerek katılımcılara ve fuarın gerçekleşmesinde büyük emeği olan, haftalarca çalışan öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.

 

tübitaktübitaktübitaktübitaktübitaktübitaktübitaktübitaktübitaktübitaktübitak

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.