BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akıl Oyunları Şenliği Düzenlendi

2. Geleneksel Akıl Oyunları Şenliği Bilecik Şeyh Edebali  Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.
Akıl Oyunları Şenliği Düzenlendi

İl Müdürlüğümüz, Bilecik Gençlik Kültür ve Eğitim Derneği (BİLGEDER) ve Bilecik Belediyesi ortaklığı ile gerçekleştirilen Şenliğin 2. si Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Anaokulu 5 Yaş, 5 Yaş üstü, ilkokul 1. 2. 3. ve 4. Sınıf öğrencisi yaklaşık 250 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Yaş gruplarına göre farklı zekâ oyunları ile yarışma havasından uzak tam bir şenlik havası içerisinde geçen etkinlik saat 13.00 de başladı. Öğrenciler sınıf sınıf gruplanarak yaşlarına uygun oyunları oynadılar ve oynarken de eğlendiler.

Şenliğin ödül töreni saat 15.30 da yapıldı. Etkinliğe katılan tüm öğrencilere protokol üyeleri tarafından tüm öğrencilere madalya ve yaşlarına uygun hediyeler verildi. Şenlikte tüm öğrencilere aynı hediyeler verildi.

 

Etkinliğe,  İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK,  Belediye Başkan Yardımcısı Nihat CAN, Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, şube müdürleri, öğretmen, idareci ve öğrenci velileri katıldılar.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.