BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Üniversitesi Bilecik Açıköğretim Bürosu Yetkilileri “İkinci Üniversite Programı”nın Tanıtımını Gerçekleştirdiler

Anadolu Üniversitesi Bilecik Açıköğretim Bürosu Yetkilileri “İkinci Üniversite Programı”nın Tanıtımını Gerçekleştirdiler

     25 Temmuz 2018 Çarşamba günü Anadolu Üniversitesi Bilecik Açıköğretim Bürosu Yetkilileri Nadir Çil ve Orhan Yazıcı Müdürlüğümüzü ziyaret ederek Üniversitenin “İkinci Üniversite Programı”nı tanıttılar. Müdürlük birimlerimizi dolaşan yetkililer, personelimize İkinci Üniversite Programı ile ilgili broşür dağıtarak bilgilendirmede bulundular.

     Tanıtım faaliyetleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ı da ziyaret eden yetkililer, çalışmalarıyla ilgili olarak Müdürümüze bilgi verdiler. Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan da okumanın yaşı olmadığını, bir üniversite programı bitiren veya okumakta olan kişilere tanınan sınavsız ikinci üniversite imkânının insanların hayallerine ulaşmalarında, kendilerini geliştirip farklı konularda uzmanlaşmalarında önemli bir fırsat olduğunu dile getirerek İkinci Üniversite Programı´nı gönülden desteklediğini ifade etti.

    Anadolu Üniversitesi Bilecik Açıköğretim Bürosu Yetkilileri Nadir Çil ve Orhan Yazıcı, gösterdikleri misafirperverlikten ve desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’a teşekkür ettiler.

25-07-201825-07-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.