BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.

Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.

      Merkez Halk Eğitim Merkezimizce düzenlenen Aşçı Yardımcılığı kursu yarışmasının sonuçları açıklandı. Yarışmada ilk 3´e giren kursiyerlere ödülleri verilirken tüm kursiyerlere de teşekkür belgesi verildi.

      Bahçelievler Mahallesi Mahalle Konağında düzenlenen ödül törenine; Bilecik Belediyesi Tesisler Müdürü Osman Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ ve Şube Müdürleri katıldı.

 

      Halk Eğitim Merkezinin düzenlediği 896 saatlik kursun sonunda böyle bir organizasyonla, mutlu bir şekilde bitirdiklerini belirten Usta Öğretici Nuri ÖZCAN, bu kursun ilimizde ilk kez açıldığını ve önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğini belirtti.

 

Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.Aşçı Yardımcılığı Kursu Yarışmasının Ödülleri Verildi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.