BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa'da Stajlarını Tamamlayan Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

Avrupa'da Stajlarını Tamamlayan Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yürütülmekte olan Akreditasyon projesi 2018 yılı uygulamaları kapsamında, Almanya/Oberhousen, Portekiz/Barcelos, Almanya/Berlin ve Macaristan/Budapeşte'de 3' er hafta süre ile staj yapan öğrenciler ile işbaşı gözlem çalışmalarını tamamlayan öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya ile beraber İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelik' i ziyaret ettiler.

Avrupa'da bulundukları 3 hafta süresince, mesleklerinde staj uygulamaları yapan ve meslek alanları ile ilgili teknik geziler de yapan öğrenciler ve öğretmenler, çalışmalarını sorunsuz bir şekilde tamamladı.

Avrupa da yaptıkları çalışmalar, edindikleri bilgi ve tecrübeler, staj faaliyetleri dışında kültürel ve sosyal alanda incelemeler ve geziler de yapan ekipler mesleklerinde yeni bilgi ve beceriler kazanmaktan, yeni bir kültür ve yeni bir sosyal çevre tanımaktan son derece memnun olduklarını beyan ettiler.

 

17-05-201917-05-201917-05-201917-05-2019

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.