BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bala Hatun Anaokulu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği Düzenledi.

Bala Hatun Anaokulu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği Düzenledi.

Deniz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Günü Etkinliği Düzenledi.Deniz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Günü Etkinliği Düzenledi.Deniz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Günü Etkinliği Düzenledi.Deniz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Günü Etkinliği Düzenledi.

 

Bala Hatun Anaokulu; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle, Deniz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, orada eğitim gören engelli öğrencilerimize ve ailelerine hediyeler verdiler. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammed AKGÜL, Özel Rehabilitasyon Merkezi yöneticileri, öğretmenleri,öğrencileri  ve velilerinin de katılımı ile düzenlenen etkinlikte konuşan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK; “Bizim için farklı bir gün oldu. Engelliler Gününü öğrencilerimizle kutlamak, onlarla bir araya gelmek, aramızdaki engelleri kaldırmak, bizzat beni çok mutlu etti. Hepinizin emeğinize yüreğinize sağlık. Onlar bizim geleceğimiz, ayrıca onalar için yapılanları da hep birlikte görmemiz lazım. Onlar için ne yapsak azdır ama bir Milli Eğitim Müdürü olarak, öğretmen arkadaşlarımızın engelli öğrencilerimize karşı duyarlılığı ve farklı okullarla işbirliği yapmış olmaları beni son derece memnun etti. Hepsini yürekten kutluyorum tebrik ediyorum. İnşaallah gelecekte de öğrencilerimizin önünde hiçbir engel olmaz, önlerine engel çıkartacak polis amcaları bile olmaz diyorum. Tekrar hepinizi kutluyorum ve tebrik ediyorum” dedi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.