BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

      27 Kasım 2017 Pazartesi günü BEBKA (Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı) Genel Sekreteri İsmail Gerim, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’u makamında ziyaret etti. BEBKA tarafından kabul edilen projelerimiz hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette, Ar-Ge Birimi Sorumlumuz Mustafa Kan ve Ar-Ge çalışanımız Hale Uçuş da hazır bulundu.

      Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından, 18 Ağustos’ta ilan edilen ve toplam bütçesi 300.000 TL olan 2017 Yılı Teknik Destek Programına Eylül - Ekim aylarında sunulan başvurulara ilişkin değerlendirme işlemleri sonucunda yapılan 75 başvurudan 26 adet proje asil, 20 adet proje ise yedek listede olmak üzere toplam 46 proje başarılı bulunmuştu. Bunlar içerisinde Müdürlüğümüze ait 2 asil ve 2 yedek projemiz de başarılı bulunan projeler arasında yer almıştı. Asil listeye giren projelerimiz;

- Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü   “Yeni Model Fen & Matematik Öğretimi Projesi”

- Gölpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  “STEM İle Geleceğe Yön Ver”

      Yedek listeye giren projelerimiz;

-  Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  “Bilimsel Düşünmede STEM ve Kodlama”

-  Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  “Gelecek STEM´le Şekillenecek”

      BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim, ziyarette projelerin başarıyla uygulanmasında ve sonuçlanmasında BEBKA olarak gereken desteğin verileceğini belirtti. Başarılı bulunan projelerle ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’u ve emeği geçenleri kutladı ve kendilerine teşekkür etti.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş da ziyaretlerinden ve verdikleri desteklerden dolayı BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim’e teşekkür etti. Kendisine hediye takdiminde bulundu. Projelerin ilimiz eğitimine olumlu katkıları olacağını belirterek hayırlı olmasını diledi.

27-11-201727-11-201727-11-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.