BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEBKA Projelerimiz Kabul Edildi

BEBKA Projelerimiz Kabul Edildi

      BEBKA 2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında 2 asil ve 2 yedek projemiz kabul edildi.

      Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından, 18 Ağustos’ta ilan edilen ve toplam bütçesi 300.000 TL olan 2017 Yılı Teknik Destek Programına Eylül - Ekim aylarında sunulan başvurulara ilişkin değerlendirme işlemleri sona erdi.

      BEBKA tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, 2017 Yılı Teknik Destek Programına yapılan 75 başvurudan 26 adet proje asil, 20 adet proje ise yedek listede olmak üzere toplam 46 proje başarılı bulundu.

      Sonuçlara göre 4 projemiz değerlendirme sonucunda başarılı bulundu.

      Asil listeye giren projelerimiz;

- Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü   “Yeni Model Fen & Matematik Öğretimi Projesi”

- Gölpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  “STEM İle Geleceğe Yön Ver”

      Yedek listeye giren projelerimiz;

-  Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  “Bilimsel Düşünmede STEM ve Kodlama”

-  Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  “Gelecek STEM´le Şekillenecek”

      Program kapsamında, proje başına 15 bin TL’ye kadar destek sağlanacak olup, başvuru sahibine doğrudan bir ödeme yapılmayacak. Talep edilen teknik destek ajans tarafından veya hizmet alımı yoluyla sağlanacak.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, ilimiz merkez ve ilçelerinin ürettiği projelerden, ikisi asil ikisi yedek olmak üzere dört projenin başarılı bulunmasının kendilerini son derece memnun ettiğini ifade etti. Bu projelerin, hem ilimizin ismini duyurduğunu hem de eğitim adına ilimizde güzel ve yararlı çalışmaların gerçekleştirilmesine imkân sağladığını belirtti. Projelerin hazırlanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarına, Ar-Ge Birimi çalışanlarımıza teşekkür etti. İlimiz eğitim camiası için bu projelerin hayırlı olmasını ve yeni uygulamalara kapı aralamasını diledi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.