BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEBKA’dan Müdürlüğümüze TÜBİTAK Proje Öğretmen Eğitimleri Konusunda Destek

BEBKA’dan Müdürlüğümüze TÜBİTAK Proje Öğretmen Eğitimleri Konusunda Destek

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı ( BEBKA )  2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün hazırlayıp başvurusunu yaptığı  “Bilecik Proje Üretiyor-TÜBİTAK Bilimsel Proje Danışmanlığı Eğitimi” adlı projemiz başarılı bulunarak desteklenmiştir.  

Proje Kapsamda 9 branştan 20 öğretmen ve toplamda 180 öğretmene 10/11/12 Kasım 2014 tarihlerinde,  Bilecik Merkezde belirlenecek salonlarda 9:00 ile 17:00 saatleri arasında 3 gün süreyle konusunda uzman Üniversite öğretim üyeleri vasıtasıyla “ Bilecik Proje Üretiyor-TÜBİTAK Proje Danışmanlığı Eğitimi” verilecek olup, il genelinden bu amaçla TÜBİTAK-BİDEB’e başvurusu yapılan projelerin hem nicelik olarak sayısının artırılması hem de nitelik olarak kalitesinin artırılması amaçlanmaktadır.

 Bu eğitime katılmak isteyen öğretmenlerin ekte yer alan başvuru formundaki kriterlere göre başvurularını 05 Kasım 2014 tarihine kadar kendi okullarına yapmaları gerekmektedir.

Ekler;

1.      Seçim Kriterleri için TIKLAYINIZ

2.      Başvuru Formu için TIKLAYINIZ 

3.      Eğitim Programı için TIKLAYINIZ

4.      Öğretim Görevlileri ve Salonlar için TIKLAYINIZ

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.