BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Başkanı Selim YAĞCI ve Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Bilecik Özel Eğitim Okullarını Ziyarette Bulundular.

Belediye Başkanı Selim YAĞCI ve Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Bilecik Özel Eğitim Okullarını Ziyarette Bulundular.

    Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ile birlikte Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi.
    Ziyaretlerinde Bilecik Belediyesi´nin eğitim başta olmak üzere gerçekleştirilen çalışma ve projeler hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:  ´´Belirli zamanlarda okullarımızı ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geliyoruz. Bu ziyaretimizde de yeni faaliyete giren bir okulumuz ile yeni yerine taşınan başka bir okulumuzu ziyaret ettik. Bilecik Belediyesi olarak bizim yatırım ve projelerimizde eğitim en başta gelen alanlardan birisidir. Çünkü her zaman da söylediğimiz gibi eğitime ve çocuklarımıza yapılan yatırımın en büyük yatırım olduğu düşüncesindeyiz. Bu anlamda ilimiz merkezinde yer alan bütün okullarımızda öğretmenler odalarının yenilenmesi noktasındaki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Öğretmenlerimizin daha iyi imkan ve ortamda öğrencilerimize daha iyi bir eğitim vermeleri amacıyla eğitime olan katkılarımızı sürdürüyoruz. Gözlerinde ışıltı ve umutları hiç eksik olmayan, hayat dolu yavrularımızla bir araya geldik. Dezavantajlı grupta yer alan yavrularımız için okul bahçesine yeni bir parkın yapılması noktasında karar aldık.´´ Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan yeni projelerin müjdesini veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, ´´Benim belediye başkanı olduğum zaman hep düşündüğüm bir hayalim vardı. Şehrin yüksek bir bölgesinde çocuklarımızın birçok alanda bilim ile bir araya gelmesini sağlayacak, eğitim, bilim ve deney merkezi gibi bir projem vardı. Çok şükür geldiğimiz şu zaman diliminde bu güzel eser için gerekli kaynakları temin ettik. Bakanlığımızın da bu anlamdaki destekleri ile bu güzel projeyi ilimize kazandıracağız´´ şeklinde konuştu. 
   Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ise ziyaret sonunda yaptığı konuşmada, Bilecik Belediyesi´nin eğitime yönelik desteklerini hatırlatarak, ´´Birçok kez ifade ettiğimiz gibi sayın Belediye Başkanımızın eğitime dair birçok katkısı ve güzel çalışması oldu. Sağolsun bu anlamda bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Ben kendim ve kurumun ile öğretmenlerim adına kendisine çok teşekkür ediyorum´´ dedi.
   Okul müdürleri ve öğretmenler ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek Belediye Başkanı Selim Yağcı´ya teşekkür etti.

 

 

 02-03-201602-03-201602-03-201602-03-201602-03-201602-03-201602-03-201602-03-201602-03-201602-03-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.