BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Benim de Sıram Var” Projesi İmza Töreni Ticaret ve Sanayi Odasında Düzenlendi.

“Benim de Sıram Var” Projesi İmza Töreni Ticaret ve Sanayi Odasında Düzenlendi.

   Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Bilecik genelindeki okullarımızın ders araç gereç ve donatım eksikliklerinin giderilmesi amacıyla, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında uygulanacak olan “Benim de Sıram Var Projesi” protokol imza töreni düzenlendi.

   Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fevzi UZUN’un makamında gerçekleşen imza töreninde; İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Şube Müdürü İbrahim Barış KALIN, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fevzi UZUN, Ticaret ve Sanayi Odası Akademik Danışmanı Ali ACILAR, Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hülya ESEL, Başkan Yardımcıları Mualla YELKEN ve Nedime Filiz EĞİLMEZ, Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Fatih ÖZTÜRK hazır bulundular.

   İmza töreninde, Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK; duyarlı davranan ve İlimiz milli eğitimine ilgisini eksik etmeyen, Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine teşekkür ederek, geleceğe ve gençliğe yapılan en iyi yatırımın eğitime yapılan yardım olduğunu söyledi. Bu bağlamda; diğer İllerde uygulamasını gördüğümüz, komple okul projelerinde de yardımsever vatandaşlarımızı ve işverenlerimizi de, isimlerinin yapılan bu okul/kurumlara verilmesi suretiyle, eğitime %100 desteğe davet etti. Bu fikir katılımcılar tarafından da tam destek gördü.

 

   Konuşmaların ardından, protokol imza töreni düzenlendi ve proje hayata geçmiş oldu.

 

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.