BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

´Benimde Sıram Geldi´ Projesi Kapsamında Öğrenciler Yeni Sıralarına Kavuştu.

´Benimde Sıram Geldi´ Projesi Kapsamında Öğrenciler Yeni Sıralarına Kavuştu.

 

   Merkez Atatürk İlkokulunda uygulamaya konulan “Benimde Sıram Geldi” projesinin startı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ALTINKAYNAK tarafından 30.03.2015 tarihinde verildi.

   Projeye 1 takım sıra ile katılan ALTINKAYNAK, Projeye katkısı olan Okul Aile Birliğine, velilere ve öğretmenlere teşekkür etti. Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, “Eğitim öğretimde sınıf düzeninin, fiziki yapısının önemli olduğunu ve çocuklarımızın her şeyin en iyisine layık olduklarını” belirtti.

   Okul Müdürü Hüseyin İŞGÖREN ise konuşmasında; “projedeki amaçlarının öğrencilerin okulda zamanlarının çoğunu geçirdiği sıraların daha modern ve rahat hale getirmek olduğunu ve okulun 28 sınıfının tamamının sıralarını değiştireceklerini bunu da Nisan ayının sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini” söyledi. Okul Müdürü İŞGÖREN “Sınıfların tamamına yakınının donanım sözünü aldıklarını çok az sayıda donanacak sınıflarının kaldığını” belirterek sınıfları donatan Bilecikli hayırseverlere teşekkür etti. 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.