BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Anaokulu Öğrencileri "Çocuklar Üşümesin" Dediler.

Bilecik Anaokulu Öğrencileri

08-12-201508-12-201508-12-201508-12-201508-12-201508-12-2015

 

   Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Şube Müdürü Serap OVALI "Çocuklar Üşümesin" isimli projenin basın tanıtımına katıldılar.

  Yardım kampanyası ile ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Müge ÜSTÜNBAŞ, yardıma muhtaç öğrencilere ulaşarak ihtiyaçları karşılamak üzere proje ürettiklerini ifade ederken proje kapsamında yardımlarını esirgemeyen Bilecik halkına ve velilere teşekkürlerini iletti.

  Bilecik Anaokulu öğrencileri ve velileri, "Çocuklar Üşümesin" diyerek yardıma muhtaç öğrenciler için başlattıkları yardım kampanyası kapsamında, veliler yardıma muhtaç öğrenciler için atkı ve bere ördü, hayırsever vatandaşlar da kaban yardımında bulundu. Proje yürütücüsü olan Anaokulu öğretmeni Ayşe OKSAK ise yaptığı açıklamada, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile iletişime geçerek yardıma ihtiyaç duyan okulları belirlediklerini ve hazırlanan bu yardımların ilgili yerlere ulaştırılmasını sağlayacaklarını söyledi.

    Öğrencilerin proje kapsamında yardım duygusunu geliştirmeyi amaçladıklarını kaydeden Ayşe OKSAK, "Mont yardımında bize yardımcı olan Bilecik’in güzel ve yürekli insanlarına teşekkür ederiz. Kolilenen yardım malzemeleri bu hafta içerisinde yardıma muhtaç öğrencilere ulaştırılacak." dedi.

   Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ta etkinlikte hazır bulunan öğrenci velilerine ve onların şahsında katkıda bulunan tüm velilere, öğretmenlerimize teşekkür etti. "Çocuklarımıza yardımlaşma ve bir başkasının ihtiyacını giderme konusunda verilen bu uygulamalı etkinliğin faydasını onlar yetişkin birer birey olduklarında toplum olarak göreceğiz" dedi.

   Daha sonra öğrencilerle birlikte kolilere yardım malzemelerinin koyulması ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile etkinlik son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.