BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.

Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.

Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.Bilecik Belediye Başkanlığı Bu Eğitim Yılında da Minik Öğrencilerimizi Unutmadı.

 

 

Bilecik Belediye Başkanlığının gelenekselleştirdiği ve her ders yılı başında 1.sınıf öğrencilerimize hediye ettiği, eğitim setleri, Belediye Başkanı Selim YAĞCI, Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK tarafından öğrencilerimize takdim edildi.

             Pelitözü İlkokulu ve TOKİ İlkokulunda gerçekleştirilen törende, Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından incelenerek belirlenen, eğitime takviye setleri 1.sınıf öğrencilerimize Belediye Başkanı Selim YAĞCI, Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Şube Müdürleri Yusuf KÖROĞLU ve Erdoğan KABA tarafından verilirken, öğrencilerimizin mutlulukları ve heyecanı gözlerinden okunuyordu.

             Pelitözü ve TOKİ İlkokullarında sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet eden ve eğitim setlerini takdim eden Belediye Başkanı YAĞCI konuşmasında; Yeni eğitim-Öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize başarılar diledi ve çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında Belediye olarak üzerlerine düşen ne görev varsa yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyleyerek katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

            İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ise eğitime verdiği desteklerden dolayı Başkanımız Selim Yağcı´ya teşekkür ederek, kısa süre önce Bilecik´e geldiğini ancak Bilecik´teki hizmetlerin dikkatlerden kaçmadığını ifade etti.

           Bilecik Belediyesi tarafından, gerçekleştirilen hizmetleri Bilecik´in çok üzerinde gördüğünü dile getiren Müdür Altınkaynak şöyle devam etti:

          "Eğitime verdiği desteklerden dolayı belediye başkanımıza şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum. Bende Bilecik´ e geleli altı ay oldu ama Bilecik´in çok üzerinde hizmetler yapıldığını gördüm. Bu odanın tefrişatını yapan belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bilecik´te birinci sınıfta okuyan tüm öğrencilerimize okuma setlerini hediye ettiler. Başkanımızın bu jesti karşısında bizimde onları yalnız bırakmamız mümkün olmazdı. Ben tüm Bilecikli eğitimciler adına, velilerimiz ve öğrencilerimiz adına katkılarından dolayı belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Zaten bir şey istemeye fırsat bırakmadı, sürprizimiz var dedi. Bu sürprizi dört gözle bekliyoruz." dedi.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.