BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Bilim Sanat Merkezi Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

Bilecik Bilim Sanat Merkezi Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

Bilecik Bilim Sanat Merkezi Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Bilecik Bilim Sanat Merkezi Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Bilecik Bilim Sanat Merkezi Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Bilecik Bilim Sanat Merkezi Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Bilecik Bilim Sanat Merkezi Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

 

 

    Bilim Sanat Merkezi Müdürü Şeyma YURDAKUL ve beraberindeki Müdür Yardımcısı Yılmaz BENLİCE, Öğretmenler; Özlem AKSULU, Nusret YILDIZ, Basri ŞEN, Okul Aile Birliği Başkanı Deniz EROL ve öğrenciler; Zeynep İldem MİĞAL, Beyzanur ÖZBEKAR, Ayberk KURBAN, Yusuf Can ÖZKAN, Kevser ÇOLAK, Suude BOZKURT ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK’ı ziyaret ettiler.

     Ziyaretleri esnasında öğrencilerimiz, halen üzerinde çalıştıkları “Bilecik Enerjisini Güneşten Alıyor” Projesi hakkında bilgi verdiler. Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, bu tür çalışmaların çok fazla önem arz ettiğini belirterek, memleketin düşünen ve proje üreten gençlere ihtiyacı olduğunu, bilgiyi ve teknolojiyi beraber kullanarak yeni fikirler, projeler üretmek gerektiğini söyledi. Bilim ve Sanat Merkezlerinin de bu tür projeler için özel yerler olduğunu söyleyerek Yöneticilere ve Danışman Öğretmenlerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

     Ziyarete gelen öğrencilerimize kitap hediye edilmesinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile ziyaret son buldu.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.