BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Grubu Belge Töreni Programı Başarı ile Gerçekleştirildi.

Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Grubu Belge Töreni Programı Başarı ile Gerçekleştirildi.

Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Uyum Programı Başarı İle Gerçekleştirildi.

 

    Bilecik Bilim ve Sanat Merkezimizde 10 Mart 2015 tarihinde” Uyum Gurubu ” belge töreni yapıldı. Törene Bilecik Valisi Ahmet Hamdi NAYİR, Belediye Başkan Vekili Nihat CAN, Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY, Kaymakam Muhammed KOÇ, Kaymakam Recep HASAR,9.Jandarma Alay Komutanı Mehmet YİĞİT, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber BEKTAŞ,  İl Genel Meclisi Başkanı Serkan YILDIRIM, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun YILDIZ, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Şeyh Edebalı Üniversitesi Dekan Yardımcısı İlhami YURDAKUL ve Şeyh Edebalı Kültür ve Kongre Merkezi Müdürü Osman YILMAZ katılarak, öğrenci ve velilere belgelerini takdim ettiler.

    Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan program Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Şeyma YURDAKUL´un açılış konuşması ile devam etti.Konuşmasında, "Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi olarak; geleceğe yön verecek liderler yetiştirdiklerini, Bilim ve Sanat Merkezlerinin bu anlamda önemli bir misyonu olduğunu" söyledi. Bu anlamda yapacakları her çalışmada Kurumun daha da başarılı olabilmesi için azim ve kararlılıkla ilerleyeceklerini kaydetti. 

    Program öğrencilerin şiirleriyle devam etti. Kurum slaytının ardından merkez öğrencilerinin hazırlamış olduğu” Dört Mum” gösterisi canlandırıldı. Gösteri, gelen konuklar tarafından beğeni ile izlendi.

Program, Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin hazırlamış olduğu müzik şöleni ile devam etti. Ardından belge törenine geçildi. Tüm “Uyum Gurubu “öğrencileri velileriyle birlikte belgelerini aldılar. Veliler ve katılımcılar programdan duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

    Belge töreni okul- aile birliğinin hazırlamış olduğu kokteyl ile son buldu.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.