BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Eğitim Bilişim Ağını Yaygınlaştırıyor (BebaY) Projesi Eğitimleri Gerçekleşti

Bilecik Eğitim Bilişim Ağını Yaygınlaştırıyor (BebaY) Projesi Eğitimleri Gerçekleşti

22-03-201622-03-201622-03-201622-03-201622-03-201622-03-2016

 

EBA’nın tanıtılması ve eğitimde etkin bir şekilde kullanılması amacıyla Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi ve Bilişim Teknolojileri  Koordinatorleri öncülüğünde başlatılan proje kapsamında; Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünden gelen e- içerik uzmanları,

17 Mart Perşembe günü Merkez ve Bozüyük’te 1700 öğretmen ve idarecimize,

18 Mart Cuma günü Gölpazarı, Osmaneli, Söğüt ve Pazaryeri ilçelerinde toplamda 650 öğretmen ve idarecimize seminerler verdiler.

Öğretmenlerimiz toplamda 8 salonda verilen seminerleri ilgiyle takip ettiler ve merak ettikleri soruları uzmanlara sorma fırsatı buldular.

İl Müdürümüz Sayın İsmail ALTINKAYNAK, Şeyh Edebali Kültür Kongre Merkezindeki açılış konuşmasında; "Bakanlığımızın en büyük projelerinden birisinin tanıtımı için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Sayın Bakanımız İstanbul´da bir toplantıda EBA´yı tanıtmadığınız kimse kalmasın şeklinde talimat verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerimize bu doğrultuda tanıtım yaptık. Bugün Bakanlığımızdan gelen uzman kişiler tarafından aynı değişik mekanlarda konu hakkında eğitim verilecek. Kendilerine İlimize hoş geldiniz diyor ve tüm öğretmen arkadaşlarımızın bu güzel eğitim portalına gereken önemi vereceklerine inanarak başarılar diliyorum" dedi.

Uzman Mehmet Zeki GÜLER; eğitimlerin gönüllü olarak gerçekleştirildiğini, Bilecik’teki eğitimlere olan ilgiden çok memnun olduklarını, EBA kullanımının ilimizde iyi seviyelerde olduğunu, bu eğitimlerle de daha yukarılara çıkmasını istediklerini belirtti.

Eğitimleri gerçekleştiren EBA e-içerik uzmanları Sayın Emine GÜNTEPE YEŞİLBURSA, Sayın Hasan DOĞAN, Sayın Mehmet YILDIRIM ve Sayın Mehmet Zeki GÜLER’e Müdürlüğümüz adına tekrar teşekkür ediyoruz

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.