BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz Arasında İşbirliği Protokolü İmzaladı

Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz Arasında İşbirliği Protokolü  İmzaladı

17 Ekim 2018 Çarşamba günü ‘’Kim Demiş ki Yapamayız’’ Projesi kapsamında Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü - Ertuğrulgazi Etno Spor Federasyonu ile Müdürlüğümüz arasında  protokol  imzalandı.

Bu protokol kapsamında ‘’zihinsel engelli çocuklarımızın eğitimi’’ konusunda her iki kurumun işbirliği ile özel çocuklara yönelik toplumsal bilinci ve farkındalığı kazandırmaya devam etmek, ailelerin karşılaştıkları engelleri büyük ölçüde ortadan kaldırmak, özel gereksinimli bireylerin ve ailelerinin geleceklerini bugünden planlayarak ‘’Kim Demiş ki Yapamayız’’ projesiyle; 10-15 yaş gruplarından 27 özel çocuğa yönelik geleneksel oyunlar, spor ve sosyal kültürel etkinliklerde özel çocuklarımızı akranlarıyla buluşturarak, kültürel tarihi mekânları gezmelerini sağlamak amaçlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Arslan Yıldız ve Proje Koordinatörü Sevcan Akıncı yapılan protokolün hayırlı olmasını dilediler.

 

17-10-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.