BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Atölyesi açıldı

Bilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Atölyesi açıldı

 

Bilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Atölyesi açıldıBilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Atölyesi açıldıBilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Atölyesi açıldıBilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Atölyesi açıldıBilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Atölyesi açıldıBilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Atölyesi açıldı


Bilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Atölyesi açıldı

Bilecik Mermer ve Granit Sanayiciler Derneği tarafından finanse edilen atölyede, Bilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, Çocuk Gelişimi Eğitimi bölümünde öğrenim gören öğrencilere uygulamalı eğitim verilecek.
Bilecik Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY, Hayme Ana’nın torunu Osman Gazi’yi yetiştirdiği gibi burada yetişen öğrencilerin de Osman Gazi gibi evlatlar yetiştireceklerini belirtti.
Vali Yardımcısı GÜNEY konuşmasında şunları söyledi, “Biz devlet olarak elimizden geleni yapıyoruz ama her zaman sivil toplum kuruluşlarını, iş adamlarına, iş dünyasına böyle katkılarından dolayı da çok memnun oluyoruz. İnşallah burada yetişen çocuklar istikbalimizi kurtaracaklar.”
Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ise konuşmasında; “Ben de burada açılışımıza katılan Sayın Valimize, Sayın Belediye Başkanımıza, Derneğimizin Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Bey’e teşekkür ediyorum. Böyle bir sınıfı bize kazandırdıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bilecik hakikaten çok önemli bir İlimiz. Böyle birlik ve beraberlik olduktan sonra İnşaallah Bilecik’in eğitimi tavan yapacak bundan bütün Bilecikliler emin olabilir. Herkese çok teşekkür ediyorum.”dedi.
Konuşmaların ardından, Güney, Bilecik Mermer ve Granit Sanayiciler Derneği Genel Sekreteri Kenan ŞENŞAR’a Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY tarafından plaket takdim edildi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.