BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik İl Millî Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın LYS Mesajı

 Bilecik İl Millî Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK  Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS)  sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi. 
 Bilecik İl Millî Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın LYS Mesajı

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için önem arz eden ve hayatlarının en önemli dönüm noktalarından birisi olan üniversite giriş sınavının ikinci aşaması Lisans Yerleştirme Sınavlarıdır. Öğrencilerimizin yıllardır edindikleri bilgi ve birikimleri LYS´ye yansıtarak emeklerinin karşılığını alacaklarına, başarı çıtamızı daha yükseklere taşıyacaklarına ve en güzel neticeyi alarak üniversite hayallerini gerçekleştireceklerine inanıyorum.

Sevgili gençler, bu zorlu süreçte; size güvenen, inanan ve her zaman yanınızda olan aile büyüklerinizin desteğini gördüğünüz gibi, sınavlarınız sırasında da varlıklarıyla ve dualarıyla size destek olmaya devam edeceklerini göreceksiniz. Bizim de Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tıpkı aile büyükleriniz gibi bu önemli süreçte yanınızda olduğumuzu bilin. Biz size güveniyor ve başaracağınıza inanıyoruz.

Kendinize inanın ve güvenin; güçlü bir varlık olduğunuzun farkına varabildiğiniz ölçüde başarıya kavuşacağınızı sakın unutmayın.

Hepinize en içten dileklerimle başarılar diliyor; sizi bugünlere getiren fedakâr ailelerinize selam ve sevgilerimi sunuyorum.

 

 İsmail ALTINKAYNAK

 Bilecik İl Millî Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.