BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.

Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.

    Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri çalışması kapsamında seçilen Bilecik il öğrenci temsilcilerinin katılımıyla 25.12.2014 Perşembe Günü 14.00´da İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda toplantı yapıldı.

 

    Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın "Demokrasi Kültürü ve Özgüven" içerikli konuşmasının ardından salona teşrif eden Bilecik Milletvekili Fahrettin POYRAZ da öğrencilere " Demokrasi Kültürü ve Yönetim" anlayışı içerikli bir konuşma yaptı. İl Genel Meclisi başkanı Serkan YILDIRIM´ın da katıldığı toplantı öğrencilerin, ´Eğitimin Sorunları ve Çözüm Önerileri´ konulu çalışmalarıyla sona erdi.


Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.Bilecik İl Öğrenci Temsilcileri Bir Araya Geldi.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.