BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Bilecik Kan Kardeşliği Projesi ” Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

“Bilecik Kan Kardeşliği Projesi ” Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

              Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü ile Eskişehir Kızılay Kan Merkezi arasında ortaklaşa yürütülen “Kan Bağışı, Can Bağışıdır” sloganıyla bütünleşen “Bilecik Kan Kardeşliği Projesi” bilgilendirme toplantısı, 20.10.2014 tarihinde Bilecik Bilim Sanat Merkezinde yapıldı. Toplantıya Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK, Eskişehir Kızılay Kan Merkezi yetkilileri ve Kasım ayında okulunda kan bağışı yapılacak olan okul idarecileri katıldı. Güzel bir sohbet havasında geçen bilgilendirme toplantısında ALTINKAYNAK, Eskişehir’de bu kampanya ile ilgili hatıralarını anlatarak bütün idarecilerimizden desteklerini eksik etmemelerini istedi.Bu işin önemini vurgulayan ALTINKAYNAK, ‘Kan Acil Değil, Sürekli İhtiyaç’ diyerek sadece lazım olduğunda değil sürekli kan bağışında bulunmamız gerektiğini, insanlara faydalı olmak birinci vazifemiz ve bu yüzden  bu işi benimseyerek yaparsak daha çok ihtiyaç sahibine kan ulaştırabilir bu sayede daha çok sayıda insanımıza faydalı olabiliriz dedi.

 

            Eskişehir Kızılay Kan Merkezi Yetkilileri tarafından yapılan bilgilendirmenin ardından Kan Bağışı Kampanyası dahilinde ziyaret edilecek okulların tespiti ve ziyaret tarihlerinin görüşülmesiyle toplantı son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

Kan Bağışlama KampanyasıKan Bağışlama KampanyasıKan Bağışlama KampanyasıKan Bağışlama KampanyasıKan Bağışlama KampanyasıKan Bağışlama KampanyasıKan Bağışlama KampanyasıKan Bağışlama KampanyasıKan Bağışlama KampanyasıKan Bağışlama Kampanyası

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.