BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Bilecik Kan Kardeşliği Projesi´nin” İkinci Durağı Cumhuriyet İlkokulu Oldu.

“Bilecik Kan Kardeşliği Projesi´nin” İkinci Durağı Cumhuriyet İlkokulu Oldu.

    Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Eskişehir Kan Bağış Merkezi işbirliği ile İlimiz genelindeki okullarımızda düzenlenen kan bağışı kampanyasının ikinci durağı Merkez Cumhuriyet İlkokulu idi. Kampanyaya büyük önem veren Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, okulu ziyaret ederek bağışçılara teşekkür etti. Bağışçılara Peygamber Efendimizin (s.a.v); "Sizin en hayırlınız, insanlara en faydalı olanınızdır." hadis-i şerifini hatırlatarak insanlık adına ne kadar önemli bir görev üstlendiklerinin vurgusunu yaptı.

    Daha sonra okulu gezen ALTINKAYNAK; veli toplantısı yapılan bir sınıfa girerek velilerle sohbet etme imkanı buldu. Veli toplantısına katılan velilerin istek ve taleplerini dinledikten sonra okulu gezerek ziyaretine son verdi.

    Proje kapsamında 2014-2015 eğitim-öğretim yılı boyunca kan bağışı kampanyası planlanan takvim uyarınca her ay belirli okullarda gerçekleşecektir.

 

                                 "KANIMIZIN YETMEMESİ KANIMIZA DOKUNUYOR"

 

KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZIN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.