BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

Bilecik Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

   Atatürk İlkokulu Toplantı Salonu´nda 04.10.2016 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ başkanlığında Bilecik Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı yapıldı.Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Maarif Müfettişleri Başkanı, Hukuk İşleri Birim Sorumlusu ve Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürlerimiz katıldılar.

    Toplantıda okul ve kurumlarımızın durumları, ihtiyaçları; yeni eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar ve alınacak kararlar masaya yatırıldı. Eğitimin kalitesinin artırılması için yapılabilecek çalışmalar ve alınması gereken önlemler görüşüldü. Birim amirleri, sorumlu oldukları birimle ilgili sunumlar yaptılar ve dikkat edilmesi gereken konuları dile getirdiler.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, toplantının açılışında yaptığı konuşmada eğitimin, iyi ve nitelikli insan yetiştirmenin bir memleket meselesi olduğunu, bir ülkenin gerçek kurtuluşunun ancak eğitilmiş insan gücüyle mümkün olacağını söyledi. Bu ülkenin hakimini de savcısını da Başbakan´ını da Cumhurbaşkanı´nı da öğretmenlerin yetiştirdiğini anlatan DURMUŞ, içinden geçmekte olduğumuz sıkıntılı sürece de değinerek vatanını, milletini gerçekten seven, şer güçlere maşa olmayan, hayırlı  evlatlar yetiştirmek gibi çok önemli bir sorumlulukları olduğunu vurguladı. Bilecik eğitimini üst seviyelere çıkarmak ve ülke çapında adından söz ettirecek bir düzeye getirmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Birlik ve beraberlik içinde, inançla ve gayretle çalıştıklarında bunun arkasından başarının mutlaka geleceğini belirtti. 

 

     Karşılıklı soru- cevap yöntemiyle görüş alışverişinde bulunulmasının ardından toplantı sona erdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, toplantıya katılanlara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

04-10-201604-10-201604-10-201604-10-201604-10-201604-10-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.