BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Mesleki Eğitim ve İstihdam Eğilimini Belirleme Çalıştayı Katılımcıları Yemekte Bir Araya Geldi

Bilecik Mesleki Eğitim ve İstihdam Eğilimini Belirleme Çalıştayı Katılımcıları Yemekte Bir Araya Geldi

     10-11 Ocak 2017 tarihlerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün organizasyonuyla düzenlenen Bilecik Mesleki Eğitim ve İstihdam Eğilimini Belirleme Çalıştayı katılımcıları Bahçelievler Mahalle Konağı’ndaki yemekte bir araya geldiler. Programa Bilecik Belediye Başkanı Selim YAĞCI, Bilecik TSO Başkanı Mefail ATEŞ, Bozüyük TSO Başkanı Buğra LEVENT, , Bilecik TSO Meclis Başkanı Hakkı AYNUR, Şeyh Edebali Üniversitesi İİBF İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsa İPÇİOĞLU, İŞKUR İl Müdürü Ayhan TOZAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ ile Çalıştay’da emeği geçen çeşitli kamu ve özel kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, başarı ile gerçekleştirilen Bilecik Mesleki Eğitim ve İstihdam Eğilimini Belirleme Çalıştayı sonrası katılımcılarla bir araya gelerek hem yapılan çalışmaları değerlendirmek hem de kendilerine teşekkür etmek maksadıyla bu yemeği düzenlediklerini aktardı. Çalıştay’ın gerçekten de Bilecik mesleki eğitimi adına çok yararlı sonuçları olduğunu anlatan DURMUŞ, aynı durumun sektör için de geçerli olduğunu, uzun vadede Çalıştay sonuçlarının yararının daha fazla hissedileceğini sözlerine ekledi. Alınan karalar gereği, Okul Sanayi İş Birliği Protokollerinin imzalanmaya başlandığına dikkat çeken Fazilet DURMUŞ, aşama aşama mesleki eğitimdeki iyileşmenin önümüzdeki günlerde çok daha iyi seviyelere geldiğini hep birlikte göreceğimizi belirtti. Burada kazananın hem Bilecik hem de tüm ülke olacağını kaydetti.

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ konuşmasının sonunda misafirlerine, Bilecik Mesleki Eğitim ve İstihdam Eğilimini Belirleme Çalıştayı’nda verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

23-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.