BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Robot Kulübü Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Robot Kulübü Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

18-05-201618-05-201618-05-201618-05-201618-05-2016

 

10.Uluslararası Robot yarışmalarında "Mini Sumo" kategorisinde Türkiye 1.olan robot kulübü üyeleri Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

  Yarışma hakkında detaYlı bilgi veren Okul Müdürü Yücel GÜRSOY, başarılarının tesadüf olmadığını ve çok çalıştıklarını belirterek, bu manada taşıdıkları yükün ağırlaştığını ve bundan sonra birincilik kürsüsündeki yerlerini muhafaza etmek için çalışmalarına aynı hızla devam edeceklerini söyledi. Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ise ekip üyelerini ayrı ayrı tebrik ederek; "Sizlerde öncelikle güzel bir ekip ruhu görüyorum sonrasında sürekli hale gelmiş bir çalışma,azim ve gayreti görüyorum. Ayrıca, yarıştığınız robotların her türlü aksamı ve yazılımının da ekip üyeleri tarafından imal edildiğini, yazıldığını biliyorum. Bu durumun, meslek liselerimizin geldiği noktayı göstermek açısından, sizden sonra gelecek nesillere meslek liselerinin nasıl eğitim verdiğini göstermek açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.

  Ziyarete gelen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür belgesi ve hediyeler veren Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK; hep birinci kalmaları temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.