BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü ve Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’u Ziyaret Etti

Bilecik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü ve Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’u Ziyaret Etti

            Bilecik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim AYDOĞAR ve öğrencileri 13 Aralık 2016 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’a ziyarette bulundular. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlamasının ardından gerçekleştirilen ziyaretlerde Merkez öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’a, kendi el emekleriyle yaptıkları ahşap isimlik hediye ettiler.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, engelli öğrencilerimizin şans verildiğinde ve kendileriyle yakından ilgilenildiğinde neler yapabileceklerini, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ndeki gösterilerde ve açılan sergilerde bir kez daha gördüklerini, onların gülümseyen, mutlu bakışlarını görmenin kendisini de mutlu ettiğini dile getirdi. Bunun, Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi yönetici ve öğretmenlerinin sabırlı, azimli ve sevgiyle çalışmaları sayesinde başarıldığını dile getiren DURMUŞ, bu öğrencilerin Allah’ın topluma ve bize emaneti olduğunu, emanete en iyi şekilde sahip çıkmamız gerektiğini söyledi. Ziyaret ve hediyelerinden dolayı Müdür İbrahim AYDOĞAR’a ve öğrencilere teşekkür etti.

13-12-201613-12-201613-12-201613-12-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.