BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Proje Üretiyor

Bilecik Proje Üretiyor

Bilecik Proje ÜretiyorBilecik Proje ÜretiyorBilecik Proje Üretiyor            Bilecik Proje ÜretiyorBilecik Proje Üretiyor“Bilecik Proje Üretiyor-TÜBİTAK Bilimsel Proje Danışmanlığı Eğitimi” adlı projemiz, 10 Kasım 2014 tarihinde Bilecik Bilim Sanat Merkezinde yapılan açılış töreni ile başladı. Törende Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK, Müdür Yardımcısı Emre AKPINAR ve Doç. Dr. Eyüp ARTVİNLİ proje üretimi ve önemi hakkında konuşmalar yaptılar. Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK; bu tarz bir çalışmaya gönüllü olarak katkı sunan öğretmenlerimize özellikle teşekkür ederek, yapılacak çalışmaların sonucunda Bilecik´imizin kazanacağını söyledi.

        Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA)  2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün hazırlayıp başvurusunu yaptığımız projemiz başarılı bulunarak desteklenmişti. Proje kapsamında ilimiz merkez ve ilçelerinde görev yapan matematik, fizik, biyoloji, kimya, tarih, bilgisayar, coğrafya, sosyoloji ve psikoloji branşlarından 150 öğretmenimiz eğitim alacaklardır. Eğitimler Osmangazi Üniversitesi akademisyenleri tarafından verilecek olup eğitim üyeleri; Matematik branşında Prof. Dr. Dursun ESER-Doç. Dr. Aytaç KURTULUŞ, fizik branşında Yrd. Doç. Dr. Ersin KARADEMİR, kimya ve biyoloji branşlarında Prof. Dr. İsmail KIRAN, tarih branşında Doç. Dr. Kamil ÇOLAK, bilgisayar branşında Doç Dr. Celal Murat KANDEMİR, coğrafya-sosyoloji-psikoloji branşlarında Doç. Dr. Eyüp ARTVİNLİ’ dir. Eğitimler 10-11-12 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleşecektir. 12 Kasım 2014 Çarşamba günü Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacak olan kapanış töreninde sertifika takdim töreni ile çalışmaların sonlandırılması planlanmaktadır.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.