BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Anaokulu, Şehirler ve Kokular Projesini Tanıttı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Anaokulu, Şehirler ve Kokular Projesini Tanıttı

25-27 Ekim tarihleri arasında Alanya'da düzenlenecek Şehirler ve Kokular temalı festivalde İlimizi temsil edecek olan Şeyh Edebali Üniversitesi Anaokulu öğretmeni Zeliha Gür, okul müdürü Fatoş Karaca Beler ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelik'i makamında ziyaret etti.

Türkiye'deki endemik bitkilerle yöresel sebze ve meyvelerden koku elde edilmesi amacıyla uygulamaya konulan e-Twinning Projesinde İlimizi ayva kokusuyla tanıtacak olan öğretmenlerimiz, festivale katılım sağlamadan önce İl Milli Eğitim Müdürümüze ayrıntılı bilgi verdiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelik, "Türkiye'nin 81 ilinden 113 öğretmen, 210 öğrenci ve 78 velinin katılımıyla her şehrin kendine has kokularının tanıtılacağı festivalde ilimizi temsil edecek öğretmenimize ve öğrencilerine teşekkür ediyorum. Başarılı çalışmalarının her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz." Dedi.

 

23-10-2019

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.