BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasıdan Vezirhan’daki Öğrencilerimize Destek

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasıdan Vezirhan’daki Öğrencilerimize Destek

      19 Ekim 2017 Perşembe günü Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail Ateş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’la beraber Vezirhan İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek maddi durumu yetersiz öğrenciler için bot yardımında bulundular. İhtiyaç sahibi öğrencilerin kışlık ayakkabı ihtiyacını giderecek olan botlar Okul Müdürü Erkan Arı’ya teslim edildi.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Vezirhan’daki öğrencileri adına Oda Başkanı Mefail Ateş ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Ülkemizde, eğitim dendiğinde imkanı olan herkesin, her kurum ve kuruluşun taşın altına elini koyarak, bir şeyler yapma ve öğrencilerimizin elinden tutma gayreti içinde olduğunu, bunun da kendilerini çok memnun ettiğini, çalışmalarında önemli bir motivasyon sağladığını ifade etti. Ülkemizde eğitimin aslında herkesin meselesi olduğunu, her ailenin, her bireyin uzaktan veya yakından mutlaka eğitimle ilişkili olduğunu dile getiren Durmuş, devletimizin de öğrencilerimiz ve eğitim işleri için büyük yatırımlar yaptığını ancak kişi, kurum ve kuruluşların da gönüllü olarak okullarımızın ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli katkıları olduğunu söyledi. Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasının her yıl düzenli olarak bu tür katkılar yaptığını belirterek bir kez daha kendilerine teşekkür etti.

      Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail Ateş de öğrencilerimizin yüzünün gülmesinin, okula sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde gidip gelmelerinin kendileri için önemli olduğunu, onların kışlık ayakkabı ihtiyaçlarını karşılamaktan son derece mutlu olduklarını söyledi. Ticaret ve Sanayi Odası olarak, eğitime desteklerinin planlı ve sürekli olarak, imkanları nispetinde devam edeceğini belirtti ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaşmalarına vesile olan İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’a ve Okul Müdürü Erkan Arı’ya teşekkür etti.

20-10-201720-10-201720-10-201720-10-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.