BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasından İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasından İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

     18 Temmuz 2018 Çarşamba günü Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, yönetici ve üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ı ziyaret ettiler.

     Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin, Başkan Yardımcısı Ercan Düzgün, Meclis Başkan Yardımcıları Muharrem Kaya ve Sabri Çobanoğlu, Oda Genel Sekreteri Özgür Erdem, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Şişman, Meclis Üyeleri Abdülselam Ağdağ ve Ercan Öztürk’ten oluşan heyet, İl Milli Eğitim Müdürümüzün kadrosuyla Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından dolayı tebriklerini ve hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ayrıca Müdürlüğümüzün taşındığı yeni hizmet binamızın da hayırlı olması temennisinde bulundular.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür etti.

18-07-201818-07-201818-07-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.