BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Valiliğince Uygulamaya Konulan ve Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Destek Verilen ''Motorlu Yatak'' Kampanyası Başlatıldı

Bilecik Valiliğince Uygulamaya Konulan ve Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Destek Verilen ''Motorlu Yatak'' Kampanyası Başlatıldı

Bilecik Valisi Sayın Bilal Şentürk; Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan Çelik ve Bilecik İl Sağlık Müdürü Sayın Serkan Kadir Keskin ile birlikte evde bakım hizmeti alan ve ihtiyaç sahibi vatandaşların rahat edebilmesi amacıyla başlatılan kampanyayla alınan motorlu hasta yataklarından teslim edilen İsmail Öztürk'ü evinde ziyaret etti.

Yüksekten düşme sonucu yaralanan Öztürk'e acil şifalar dileyen Vali Şentürk, ''Evde sürekli yatması gereken ve motorlu hasta yatağı alma gücü olmayan ailelere destek olmak amacıyla kampanya başlattık. Kampanyamıza ilk olarak milli eğitim teşkilatı destek verdi. Sadece öğretmenlerimiz 1'er lira vererek 8 motorlu hasta yatağı aldı. Kampanya şunu gösteriyor, 'aza az' dememek lazım. Öğretmenlerimiz ceplerindeki bozuk paralarla bunu başardı. Bu bir başlangıç oldu. Kampanyamıza hayırsever vatandaşlarımızda destek veriyor. Paylaşarak, sorumluluklar çok daha hafifler.'' Dedi.

 

23-10-201923-10-2019

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.