BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Valisi Ahmet Hamdi NAYİR, Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli İle Vedalaştı.

Bilecik Valisi Ahmet Hamdi NAYİR, Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli İle Vedalaştı.

15-06-201615-06-201615-06-201615-06-2016

 

   Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Kütahya Valiliğine atanan İlimiz Valisi Ahmet Hamdi NAYİR, Müdürlüğümüz personeli ile vedalaştı.

   Müdürlüğümüze yaptığı ziyarette önce Müdürlük Şeref Defterini yazarak imzaladı. Vali NAYİR yazısında;" Bilecik´te görev yaptığım süre içerisinde en çok paylaşımımız faaliyetimiz ve destek aldığımız birimimiz Milli Eğitim Müdürlüğümüz oldu. Çocuklarımıza verilen emeği her türlü takdirin üzerinde tutarak fedakarca gayretleriniz geleceğimiz inşasında inanılmaz öneme sahip olacaktır.Bunu hissederek gösterdiğiniz gayrete bizzat şahit oldum. İdarecisinden öğretmenine, memurundan hizmetlisine kadar bütün çalışanlarınıza teşekkür ediyor, sağlık ve esenlikler dileklerimle saygılarımı sunuyorum." diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.

   Daha sonra Müdürlüğümüz birimlerini ayrı ayrı ziyaret ederek personelimiz ile helalleşerek personelimize görevlerinde başarılar diledi.

   Bizlerde Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Sayın Valimize İlimize yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerimizi arz ediyor yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

 

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.