BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sentetik Sahası Törenle Hizmete Açıldı

Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sentetik Sahası Törenle Hizmete Açıldı

      18 Ekim 2017 Çarşamba günü Bilecik Belediyesi tarafından okulumuza kazandırılan Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sentetik Sahası’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Müdür Yardımcımız Tahsin Yazır, okul müdürlerimiz, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarlarımız, okul öğretmen ve öğrencileriyle davetliler katıldı.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş açılışta yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür ederek kendisinin Milli Eğitim camiasına verdiği desteklerin çok kıymetli olduğuna dikkat çekti. Öğrencilerimizin daha sağlıklı bir ortamda spor yapmalarını sağlayacak olan tesisin hayırlı olmasını diledi. Her şeyin, geleceğimiz, yarınlarımız olan gençlerimiz için olduğunu söyleyerek onların zihinsel yönden olduğu gibi bedensel yönden de gelişimlerini çok önemsediklerini belirtti. Eğitime yapılan yatırımların, verilen desteklerin hiçbir zaman boşa gitmeyeceğine vurgu yapan Durmuş, bu yatırımların ve desteklerin ülke olarak bizi daha güzel yarınlara ve aydınlık bir geleceğe taşıyacağını ifade etti.

      Kur’ân-ı Kerim tilavetinin ardından konuşan Belediye Başkanı Selim Yağcı, en büyük yatırımın insana yapılan yatırım, insana yapılan yatırımın en büyüğünün ise gençlere yapılan yatırım olduğunu, gençlere ve öğrencilere yönelik hizmetlerinin devam edeceğini söyledi. Yağcı, gençlerin geleceğe daha emin adımlarla yürümesi için bazı görevleri olduğunu, onların yetişmesine uygun şartları hazırlamakla mükellef olduklarını ifade etti. Yeni bir sentetik sahayı daha öğrencilerimizin hizmetine sundukları için mutlu olduklarını belirtti.

      Programda, Okul Müdürü Adem Avcu tarafından Belediye Başkanı Selim Yağcı´ya paket takdim edildi. Daha sonra açılış kurdelesi kesilerek saha hizmete açıldı. Başkan Yağcı ve İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş öğrencilerle bir süre top oynadılar. Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sentetik Saha Açılış Töreni aşure ikramı ile sona erdi.

18-10-201718-10-201718-10-201718-10-201718-10-201718-10-201718-10-201718-10-201718-10-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.