BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik´te Aileler İstişare İle Problemlerini Çözüyor.

Bilecik´te Aileler İstişare İle Problemlerini Çözüyor.

08-09-201608-09-201608-09-2016

 

   Bilecik Merkez İlçe Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin YAZIR´ın Eğitim Görevliliğinde "Uygulamalı Ailede Problem Çözme Teknikleri" hakkında bir "Paylaşım Çalışması" yapıldı.

   Bu çerçevede yapılan hazırlık çalışmalarında; "Bilecikte Aileler İstişare ile Problemlerini Çözüyor Projesi"nin detaylarının oluşturulması amacıyla, İlimiz Merkez İlçede görev yapan rehber öğretmenlerimiz ile bir araya gelinerek proje detayları oluşturuldu ve ailede  problem çözmede kullanılacak bilimsel yöntemlerin paylaşılmasına yönelik çalışmalar yapıldı.

   İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, Müdürlük olarak hedeflerinden birinin de sağlıklı bireyler yetiştirmek olduğunu belirtterek, "her açıdan sağlıklı birey sağlıklı toplum demektir" ve bu manada aile eğitimi yoluyla tüm ailelere ulaşarak, ailede istişare kültürünü geliştirmeye çalışacaklarını söyledi.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.