BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bozüyük Belediyesinin Katkıları ile Açılan Sentetik Halı Saha Açılışı Yapıldı.

Bozüyük Belediyesinin Katkıları ile Açılan Sentetik Halı Saha Açılışı Yapıldı.

Bozüyük Belediyesinin Katkıları ile Açılan Sentetik Halı Saha Açılışı Yapıldı.Bozüyük Belediyesinin Katkıları ile Açılan Sentetik Halı Saha Açılışı Yapıldı.Bozüyük Belediyesinin Katkıları ile Açılan Sentetik Halı Saha Açılışı Yapıldı.Bozüyük Belediyesinin Katkıları ile Açılan Sentetik Halı Saha Açılışı Yapıldı.

 

 

       Bozüyük Metristepe İlkokulu’nun bahçesinde yapılan sentetik çim saha törenle açıldı.

       Açılış törenine Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ, Dodurga Belediye Başkanı Selim TUNA, Bozüyük Garnizon Komutanı Binbaşı Alper KOÇ ve misafirler katıldı.

       Belediye Başkanı Fatih BAKICI, “spor tesisleri yapımı konusunu önemsediklerini ve planlarında, Zafer İlkokulu ve Saffet Şeker Ortaokulu olduğunu, bu tür spor tesisleri kullanıldıkça gençliğimizin geleceği adına memnun olduklarını” belirtti. Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK ise konuşmasında; yasaklar koymak yerine alternatif çözümler üretmenin gerekliliğini anlatarak, bu tür spor tesislerinin çocuklarımızın sağlıklı olarak yetişmesinde büyük rol oynadığını belirtti. Yaptıkları bu güzel hizmetten dolayı, Belediye Başkanlığına teşekkür etti.

      Törende protokol üyelerinin konuşmalarının ardından, yeni yapılan sahada dostluk maçı yapıldı.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.