BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bozüyük Halk Eğitim Merkezinden İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’a Ziyaret

Bozüyük Halk Eğitim Merkezinden İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’a Ziyaret

                Bozüyük Halk Eğitim Merkezi Müdürü Levent SUSAM, Müdür Yardımcısı Aysel DEMİR, öğretmen ve kursiyerler 23 Aralık 2016 Cuma günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’u ziyaret ettiler. Ziyarette, Bozüyük Halk Eğitim Merkezince açılmış olan kurslar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

                Ayrıca Halk Eğitim Merkezi Müdürü, öğretmen ve kursiyerleri tarafından İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’a, Halk Eğitim Merkezindeki kurslarda yapılan, üzerinde el emeği, göz nuru işlemelerin bulunduğu bir şal hediye edildi. Fazilet DURMUŞ, eşsiz değere sahip olan el işi ürünlerimizi, tarihin derinliklerinden gelen motiflerimizi korumamız ve yaşatmamız gerektiğini, bu konuda özellikle Halk Eğitim Merkezlerimizin açtığı kursların önemli bir işlev gördüğünü dile getirdi. Bu bakımdan kendisine verilen hediyenin ayrı bir anlamı ve güzelliği olduğunu belirtti. Ziyaretçilerine, ziyaret ve hediyelerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

25-12-201625-12-201625-12-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.