BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bozüyük İMKB Anadolu Lisesinden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Teşekkür Ziyareti

Bozüyük İMKB Anadolu Lisesinden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Teşekkür Ziyareti

   07.06.2016 Salı günü, Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi tarafından organize edilen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kitap Okuma Yarışması´nda yaptıkları katkılardan dolayı İMKB Anadolu Lisesi Müdürü Halil ÜNAL, Rehber Öğretmen Fatma ALTINSOY ve Edebiyat Öğretmeni Nedim UZSOY, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´a yarışmaya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. ALTINKAYNAK´a bir plaket takdim eden Halil ÜNAL, ulusal çapta düzenledikleri bu yarışmayı her yıl daha da geliştirip zenginleştirme amacında olduklarını dile getirdi.

   Bu yılki yarışmaya konuk olarak yazar Rasim ÖZDENÖREN de katılmış, söyleşide bulunmuş ve kitaplarını imzalamıştı. Yarışmaya 43 il, 171 okuldan 305 öğrenci katılmıştı.

   İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK da bu anlamlı organizasyonu üç yıldır başarıyla gerçekleştiren İMKB Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerini tebrik ederek, bu tür organizasyonlara desteklerinin her zaman süreceğini, bu yarışmanın, ilimizde ve Türkiye´de kitaba ve okumaya karşı ilgiyi artırıcı örnek bir yarışma olduğunu belirtti.

 

07-06-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.