BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bozüyük Kaymakamımız ve İl Müftümüzden “Hayırlı Olsun.” Ziyaretleri

Bozüyük Kaymakamımız ve İl Müftümüzden “Hayırlı Olsun.” Ziyaretleri

                11 Nisan 2018 Çarşamba günü Bilecik İl Müftümüz Necati Akkuş, Müftü Yardımcısı Ahmet Tokgöz ve Şube Müdürü Mevlüt Sayılır ile beraber İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’nı makamında ziyaret ederek yeni görevi dolayısıyla “Hayırlı olsun.” dileklerini ilettiler.

                Daha sonra, Bozüyük Kaymakamımız Hasan Yaman İl Milli Eğitim Müdürümüze ziyarette bulundu ve “Hayırlı olsun.” temennisinde bulundu ve kendisine başarılar diledi. Ziyarette, daha önce Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunmuş olan Müdür Yardımcımız Halis Çelik de bulundu.

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine teşekkür etti. Bilecik’te devraldığı eğitim bayrağını tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği halinde daha ileriye taşıma gayretinde olacaklarını, tüm çabalarının geleceğimizin teminatı olan gençleri daha iyi yetiştirmek için olduğunu ifade etti.

11-04-201811-04-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.