BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

            2 Mart 2017 Perşembe günü Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür ve öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’u makamında ziyaret ettiler.

            Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Avrupa Birliği Projelerindeki başarılarıyla tanınıyor. İlimizden Erasmus+ Mesleki Eğitim Projelerinde Akreditasyon almaya hak kazanan tek okul olma özelliğini taşıyor.

Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’a, okulun 2016 yılı uygulamalarının ilk bileşeni olan İspanya hareketliliğinin tamamlanması sebebiyle, gerçekleştirilen uygulamalar hakkında bilgi verildi. İspanya hareketliliğine katılan öğretmenlerin de hazır bulunduğu ziyarette, hareketlilik süresince yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Ziyaretin sonunda Okul Müdürü Ali ARI tarafından İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’a hediye takdim edildi. DURMUŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Akreditasyon projesiyle ilgili çalışmaları dolayısıyla okul yönetici ve öğretmenlerini kutladı. Aslında dünyanın, tüm insanların dostluk, kardeşlik, sevgi ve saygı çerçevesinde rahat rahat yaşayabileceği nimetlere sahip olduğunu, ancak ülkelerin ve insanların birbirini tanıması ve birbiriyle kaynaşması gerektiğini belirtti. Bunun için Avrupa Birliği projelerinin ilimiz ve ülkemiz için çok önemli olduğunu, Avrupa ülkelerine ve insanlarına kendimizi doğru tanıtma noktasında bir fırsat olduğunu dile getirdi. Bu anlamda okulumuzun çalışmalarından son derece memnun olduğunu söyledi.

02-03-201702-03-201702-03-201702-03-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.