BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bozüyük Özel Eğitim Uygulama Merkezimiz Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nde Saha Ziyaretine Kalma Başarısı Gösterdi

Bozüyük Özel Eğitim Uygulama Merkezimiz Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nde Saha Ziyaretine Kalma Başarısı Gösterdi

      Bozüyük ilçemizde bulunan Bozüyük Özel Eğitim Uygulama Merkezimiz (ll. Kademe), Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri 2018´de Saha Ziyaretine kalma başarısı gösterdi. Okulumuz, Bakanlık Değerlendirme Heyetince ziyaret edildi.

      Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nda 6.sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından Bozüyük Özel Eğitim Uygulama Merkezi, “Öğrenmenin Engelsiz Ritmi” isimli çalışmasıyla saha ziyaretine kalma başarısı gösterdi.

      Bu vesile ile saha ziyaretlerini gerçekleştirmek ve yapılan çalışmaları yerinde incelemek amacıyla ilimize gelen Bakanlık Değerlendiricilerinden oluşan heyet, İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ı ziyaret etti. Daha sonra yapılan çalışmaların uygulamasını yerinde inceleyerek söz konusu çalışma hakkında bilgi aldılar. Okul idaresi ve öğretmenler ile görüşülerek proje değerlendirmesi yapıldı.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, Bozüyük Özel Eğitim Uygulama Merkezimizin başarısıyla gurur duyduklarını belirterek, başarıda emeği geçenleri tebrik etti.

28-05-201828-05-201828-05-201828-05-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.