BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bozüyük Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Öğrencilerinden Büyük Başarı

Bozüyük Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Öğrencilerinden Büyük Başarı

     Bozüyük Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Öğrencileri Elif Sude SÜREK ve Neslihan KAYALI, Azerbaycan Eğitim Bakanlığı Tahsil İdaresine bağlı, Çocuk ve Gençler Yaratıcılık Merkezinin 1 Haziran-1 Kasım 2016 tarihleri arasında 6/15 yaş arası öğrencilere yönelik düzenlediği “Dostluğun Büyüsü” konulu 1. Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’nda kendi kategorilerinde birinci olarak ilimizi başarıyla temsil ettiler ve madalya ile belge aldılar.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, başarılı öğrencilerimizi ve Okul Müdürü Tekin ARSLAN’ı makamında kabul etti. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi tebrik etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ ve Müdür Yardımcımız Tahsin YAZIR tarafından kendilerine Teşekkür Belgeleri ve hediye verildi.

 

     Fazilet DURMUŞ, kabulde yaptığı konuşmada, öğrencilerimizin, uluslararası düzenlenen bir yarışmada böyle bir derece elde ederek Türkiye’de ve kardeş ülke Azerbaycan’da Bilecik’in ismini duyurmalarından dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti. Tarihi ve kültürel bağlarımızın çok güçlü olduğu Azerbaycan’da düzenlenen yarışmada, tarih ve kültür şehri olan Bilecik’te öğrenim gören öğrencilerin birincilik almasının da ayrıca çok anlamlı olduğunu dile getirdi. Öğrencilerimizin “Biz kazanamayız. Biz başaramayız.” gibi olumsuz düşüncelere asla kapılmayarak yetenekli oldukları alanlarda her tür yarışmalara katılmaları gerektiğini belirten DURMUŞ, bugün Teşekkür Belgelerini verdiğimiz bu öğrencilerin güzel bir örnek oluşturduklarını söyledi. Kendilerini kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

27-02-201727-02-201727-02-201727-02-201727-02-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.