BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Canlılarda Teknoloji” Konferansı İlgiyle İzlendi.

“Canlılarda Teknoloji” Konferansı İlgiyle İzlendi.

 

   Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği’nin ortaklığı ile Sosyal Etkinlikler Projesi kapsamında, “Doğa ve Teknoloji” konulu konferans Bilecik Kongre Merkezi ve Bozüyük Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

  Doğa bilimleri Derneğinden Altuğ Revnak ETİ ve Turgut AKSU’nun sunduğu programın açılışında kısa bir açılış konuşması yapan, Müdürlüğümüz Yerel Projeler Koordinatörü ve Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği Başkanı Celali YILMAZ; “canlılardaki teknolojinin bilimsel olarak anlatıldığı bu tip programları projelendirip dernek olarak da desteklemeye devam edeceklerini” belirtti.

   Altuğ Revnak ETİ sunumunda; günümüzde kullandığımız ve hala tasarımları devam eden birçok teknolojik ürünün ve çalışmanın insanoğlu tarafından nelerden esinlenerek tasarlandığını anlattı ve öğrencileri tarafından ilgiyle izlendi.

   Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK;  konferansta sunum yapan Altuğ Bey’e, organizasyonu yapan Celali Bey’e teşekkür ederek, öğrencilerimize; “ilim öğrenmek merakla başlar, bundan sonra yaratılmış her şeye farklı bir gözle bakacaklarını” söyledi.

 

    Bilecik’teki program, katılımcılara teşekkür belgesi verilmesi ve öğleden sonra ise Turgut AKSU’nun Bozüyük’te öğrencilerimize sunum yapması ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.