BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Seçimleri Yapıldı.

 

     2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Bilecik İl Temsilciliği seçimi 04.12.2014 perşembe günü saat 11.00-15.00 saatleri arasında Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi konferans salonunda yapıldı.

     Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ´ın açılış konuşmasının ile başlayan program; geçici divanın seçilmesi, yemin edilmesi, adayların tespiti, propaganda çalışmalarının sunumu, seçimlerin yapılması ve seçim sonucunda "İl Öğrenci Meclis Divanının" oluşturulmasıyla devam etti.

     Tatlı bir rekabet içerisinde geçen seçim süreci sonunda, Bozüyük İ.M.K.B. Anadolu Lisesi öğrencisi TAHA Berke TAVAN ve ekibi öğrenci meclis başkanlığına seçildi daha sonra çalışma komisyonları kuruldu

     Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan KABA´nın kapanış konuşmasının ardından program sona erdi.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.