BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Nisan Ayı Etkinliği

DÖGEP Nisan Ayı Etkinliği

İmam hatip okullarının tanıtımının yapıldığı, ilimiz merkez ilçe din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerinin katıldığı, Nisan ayı Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) etkinliği Dursun Fakih İmam Hatip Ortaokulu ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıda Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları tanıtım sunuları izlendi. Sosyal bilimler liseleri ve fen liselerinin haftalık ders programları incelendi. Söz konusu okullarla Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulayan imam hatip liselerimizin haftalık ders programlarının karşılaştırılması yapılarak program içeriklerinin aynı olduğu görüldü.

Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen ve Sosyal Bilimler Program Okulu) ile Bilecik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) yöneticileri öğretmenlerimize okullarını tanıtarak gerekli bilgilendirmeleri yaptılar. Görev yaptıkları okullardaki öğrencilere imam hatip okullarını tanıtmalarını istediler. Öğretmenlerimiz yapmış oldukları bilgilendirmelerden dolayı İmam Hatip Lisesi yöneticilerimize memnuniyetlerini belirttiler.

01-05-201901-05-2019

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.