BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünya Süt Günü Etkinlikleri Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Gerçekleştirildi.

Dünya Süt Günü Etkinlikleri Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Gerçekleştirildi.

Dünya Süt Günü Etkinlikleri Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Düzenlendi.Dünya Süt Günü Etkinlikleri Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Düzenlendi.Dünya Süt Günü Etkinlikleri Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Düzenlendi.Dünya Süt Günü Etkinlikleri Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Düzenlendi.Dünya Süt Günü Etkinlikleri Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Düzenlendi.Dünya Süt Günü Etkinlikleri Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Düzenlendi.

 

Süt ve süt ürünlerinin sağlığımız açısından önemini vurgulamak maksadıyla her yıl düzenlenen etkinlikler bu yıl Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü Erdoğan KABA, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun YILDIZ, Bilecik Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Naci ESER ve ilgili yöneticilerin katılımı ile yapılan tanıtım etkinliğinde, konuşmaların ardından, bir öğrencinin şiir okuması ve öğrencilere süt dağıtımı yapılması ile program son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.