BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim-İş Genel Sekreteri Ebru Sungar ve MYK Üyesi Bilal Şener İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

Eğitim-İş Genel Sekreteri Ebru Sungar ve MYK Üyesi Bilal Şener İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

      28 Kasım 2017 Salı günü Eğitim-İş Sendikası (Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası) Genel Sekreteri Ebru Sungar ve MYK Üyesi Bilal Şener İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’u makamında ziyaret ettiler.

     Ziyarette, iş yeri ve okul ziyaretleri kapsamında ilimizde bulunan sendika temsilcileri eğitim konusunda yapmakta oldukları çalışmaları anlattılar. Eğitim çalışanlarının durumları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş da ziyarette Bilecik eğitimi için yapılan çalışmalar ve yürütülen projelerle ilgili bilgiler verdi. Eğitimin aslında her bireyi uzaktan veya yakından mutlaka ilgilendirdiğini ifade etti. Ülkelerin kalkınmasında itici gücün eğitim olduğunu dile getiren Durmuş, daha kaliteli bir eğitim için herkesin sorumluluk alması gerektiğini vurguladı. Eğitim-İş Sendikası Genel Sekreteri Ebru Sungar ve MYK Üyesi Bilal Şener’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Çalışmalarında başarılar diledi.28-11-2017 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.