BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri İnhisar İlçe Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri İnhisar İlçe Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

           Bilecik İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Tahsin YAZIR, 11 Kasım 2016 tarihinde İnhisar ilçemizi ziyaret etti. İnhisar Halk Eğitim Merkezinde "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" ve "2016-2018 İki Yıllık Bilecik Öğretim Eylem Planı" çerçevesinde toplantı düzenlendi. Yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet BAŞAR, okul müdürleri ve zümre öğretmenleri katıldı.

 

            İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Tahsin YAZIR, sunum ve bilgilendirmenin ardından, gerek İnhisar ilçemiz gerekse tüm Bilecik eğitimi için Bilecik Öğretim Eylem Planı ve Yenilikçilik Ödülleri’nin bir fırsat olduğunu, eğitimi üst düzeylere çekebilmek için bunların motivasyon ve planlı bir gelişim sağlayacağını belirtti. İl merkeziyle birlikte tüm ilçelerde bu sunum ve bilgilendirmeleri yaptığını söyleyen YAZIR, kendisini ilgiyle takip eden katılımcılara teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.11-11-201611-11-2016


  

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.